2 dzień na blogu - 6 wyświetleń. Uhuhuhuhuhuhuhuhuhuhu ♥ Haha, mam właśnie na facebooku głupawkę z Jolą. A to dlatego, że dzisiaj ... będą odpały :D. Głupawka najpierw w Mc'Donaldzie a potem w całym mieście. Będzie zajawka ♥ A oto część naszej genialnej rozmowy:
A teraz coś, czego dotyczy temat posta:
allani.pl
Moja stylizacje dostała 8 x Lubię, ale chce więcej :) Dlatego umieszczam ją tutaj. Mi się ona bardzo podoba. Wręcz ją kocham ♥ Looknijcie ;)
Sweter - The Local Firm 827 złotych
Spodenki - Kuyishi 347 złotych
Trampki - Cropp 70 złotych
Lakier do paznokci - H&M 15 złotych
Kolczyki - Cubus 14 złotych
A oto link: http://allani.pl/zestaw/267417
Zapraszam!
A teraz lecę się przygotować do wyjazdu. Buziaki ;**


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz